GetPosition poskytuje viaceré formy spolupráce. Ako budúci Partner si môžete zvoliť tú formu, ktorá Vám najviac vyhovuje z hľadiska podnikateľského zámeru a vybranej cieľovej skupiny.

Partnerský program Štart

Výhodou partnerského programu Štart je to, že môžete okamžite vyžívať GetPosition pre svoje podnikanie. Neplatíte pritom žiadne poplatky – stačí sa iba ZAREGISTROVAŤ.

Získate Partnerskú konzolu pre správu vlastných zákazníkov a plnohodnotné technické zázemie. Ak sa stanete naším Partnerom, všetky vylepšenia aplikácií budete mať zadarmo počas celého trvania spolupráce. To znamená, že pre Vašich zákazníkov bude vždy k dispozícii tá najaktuálnejšia verzia GetPosition. Pre Android, iOS, aj ako pre HTML aplikáciu na webe.

Partnerský program Štart je ideálny pre začiatok spolupráce, pretože si môžete bezplatne vyskúšať, aké je to byť Partnerom a čo Vám to prinesie.

Ako zarábať s programom Štart

GetPosition poskytuje zákazníkom služby, ktoré sú zadarmo (samotné sledovanie vozidiel a zobrazenie aktuálnej polohy) a spoplatnené PRO služby: Notifikácie a Knihu jázd. Práve z predaja PRO služieb dostávate províziu v dohodnutej výške, a to až do 40% z ceny samotnej služby.

Ak si teda Váš zákazník zakúpi novú službu alebo si predĺži ktorúkoľvek z nich cez aplikáciu, bude na Váš účet Partnera pripísaná odpovedajúca čiastka. To je prvý spôsob, akým je možné získať províziu v rámci spolupráce s GetPosition.

Spolupráca s GetPosition - provízia

Spolupráca s GetPosition – provízia

Druhou možnosťou je, že PRO služby budete nakupovať pre svojich zákazníkov Vy, a to cez Partnerskú konzolu.

Cena za služby (za ktorú nakupujete od GetPosition ako Partner) je výhodnejšia ako provízia a môže sa meniť v závislosti od počtu platiacich zákazníkov. To znamená, že pri určitom objeme objednaných služieb, môžete časom nakupovať ešte výhodnejšie a zarobiť tak oveľa viac.

Druhá možnosť je vhodná napríklad pri predaji GPS zariadenia vrátane PRO služieb GetPosition (napríklad na rok). Váš zákazník takto dostane komplexné riešenie (GPS zariadenie + aplikácie) na jednom mieste. Priamy nákup služieb cez Partnerskú konzolu je vhodný aj vtedy, ak chcete mať vlastné ceny pre PRO služby. Napríklad ak ponúkate PRO služby, vrátane SIM karty.

Spolupráca s GetPosition - nákup služieb

Spolupráca s GetPosition – nákup služieb

Pre koho je vhodný tento partnerský program?

Pre Partnerov, ktorí podnikajú v oblasti sledovacích GPS zariadení a ktorí chcú svojim zákazníkom ponúkať pridanú hodnotu navyše – možnosť využívať bezplatné a PRO služby GetPosition.

Zaujala Vás spolupráca s Getposition? Staňte sa naším Partnerom – stačí sa iba ZAREGISTROVAŤ.

Výhody programu Štart

+ Bezplatná registrácia Partnera a aplikácie GetPosition
+ Možnosť okamžitého používania
+ Provízie z každej predanej PRO služby
+ Partnerská konzola pre správu zákazníkov a GPS zariadení
+ Vždy najaktuálnejšia verzia GetPosition aplikácií (iOS, Android, web HTML5)
+ Bezplatná technická podpora