Ak máte záujem naplno rozvíjať svoje podnikanie v oblasti GPS monitoringu, rozhodnite sa pre niektorý z partnerských programov Moje LOGO alebo Moje LOGO PRO.

Pre oba programy je kľúčová Vaša značka, ktorú si vďaka nim budete plnohodnotne budovať medzi svojimi zákazníkmi.

V rámci spolupráce sa môžete spoľahnúť na bezplatné aktualizácie a vylepšenia GetPosition aplikácií. Partnerom bezplatne poskytujeme aj Partnerskú konzolu, ktorá slúži na spravovanie zákazníkov, GPS zariadení a jednotlivých transakcií.

Moje LOGO

Partnerský program Moje LOGO zabezpečí, že sa GetPosition prispôsobí Vašej značke. Čo to znamená?

Vo všetkých aplikáciách bude pôvodné logo GetPosition nahradené logom Vašej firmy. Vaši zákazníci sa navyše budú prihlasovať do webovej aplikácie pod Vašou doménou.

Okrem toho umožňuje Moje LOGO vytváranie vlastných návodov, obchodných podmienok či popisov o firme v rámci aplikácií. Ako by vyzerali aplikácie GetPosition s Vaším logom si viete vyskúšať cez Partnerskú konzolu. Tu si nastavíte všetko potrebné, zadáte testovací e-mail, s ktorým sa následne prihlásite do aplikácií. Takto si viete vyskúšať MOJE LOGO ešte pred jeho zakúpením.

Moje LOGA a Moje LOGO PRO

Ako zarábať s programom Moje LOGO

Za každú zákazníkom zakúpenú PRO službu (Knihu jázd a/alebo Notifikácie), získate províziu v dohodnutej výške. Uvedená provízia sa pohybuje až do 40% z ceny služby.

Služby môžete namiesto zákazníkov nakupovať aj Vy. Ako Partner GetPosition máte k dispozícii výhodnejšie ceny za služby. Môžete si tak stanoviť vlastné ceny, ak budete predávať GPS lokalizátory spolu s PRO službami ako „balík“, prípadne dodávať komplexné riešenie vrátane SIM karty.

Poplatok za Moje LOGO je jednorazový. Aktuálny cenník nájdete na našich stránkach pre Partnerov.

Moje LOGO PRO

V prípade partnerského programu Moje LOGO PRO, získate všetky výhody z programu Moje LOGO:

  • Vlastné logo v aplikáciách GetPosition
  • HTML 5 web aplikáciu na vlastnej doméne
  • Vaše návody, texty o firme, obchodné podmienky a i. v aplikáciách GetPosition

Čo dostanete navyše?

Hlavnou výhodou Moje LOGO PRO je vlastný cenník pre koncových zákazníkov. Je len na Vás, aké ceny si určíte za služby, ktoré budete ponúkať Vašim zákazníkom. Môžete tak napríklad PRO služby GetPosition ponúkať svojim klientom vrátane SIM karty s dátovým balíkom.

GetPosition sa prispôsobí ešte viac – môžete si napríklad zadefinovať a prispôsobovať e-maily podľa potrieb. Vďaka tomu budete môcť využívať vlastné šablóny a vytvoriť vlastný obsah e-mailov.

S partnerským programom Moje LOGO PRO sa budú zákazníci stretávať výhradne s Vašou značkou. So samotným GetPosition prídu do kontaktu len jednorazovo, pri stiahnutí mobilnej aplikácie z Google Play alebo AppStore.

Ako zarábať s programom Moje LOGO PRO

Kľúčovou výhodou Moje LOGO PRO je, že všetky platby vykonané Vašimi zákazníkmi sú uhrádzané priamo Vám. V aplikáciách Vaši zákazníci nakupujú služby za ceny, ktoré ste si sami stanovili vo vlastnom cenníku pre koncových zákazníkov. Platby za služby GetPosition následne prebiehajú podľa dohody medzi Partnerom a GetPosition prostredníctvom účtu v Partnerskej konzole. Jedinou podmienkou je mať dostatočný kredit na účte v Partnerskej konzole. Pri zakúpení PRO služieb Vašimi zákazníkmi je platba automaticky poukázaná priamo Vám na Váš PayPal účet. Následne je Vám odčítaná suma podľa Vášho Partnerského cenníka z účtu v Partnerskej konzole.

Partnerský program Moje LOGO PRO je spoplatnený jednorazovou sumou. Aktuálny cenník nájdete na našich stránkach pre Partnerov.

Pre koho je určený partnerský program Moje LOGO a Moje LOGO PRO?

Pre partnerov, ktorí sa rozhodli budovať si vlastnú značku a aktívne podnikať na trhu s GPS zariadeniami. S Partnerským programom Moje LOGO a Moje LOGO PRO získate jedinečnú výhodu – vlastnú značku pre všetky služby GetPosition.

Attention: The internal data of table “10” is corrupted!

Aktuálny cenník pre Moje LOGO a Moje LOGO PRO nájdete na našich stránkach pre Partnerov.