Ako to funguje?

Time For Success round

Začnite ZADARMO a okamžite

Ponúkate svojim zákazníkom vlastné GPS zariadenia alebo by ste radi podnikali v oblasti GPS monitoringu? Rozšírte ponuku svojich služieb vďaka nášmu riešeniu GetPosition. Staňte sa našim partnerom a ponúkajte svojim zákazníkom hotové aplikácie okamžite a ZADARMO. GPS aplikácie GetPosition sme vyvinuli tak, aby podporovala GPS zariadenia od rôznych výrobcov. Využívate GPS zariadenie, ktoré nie je aktuálne podporované GetPosition? Nevadí. Zadarmo prispôsobíme náš server GetPosition vášmu zariadeniu.

Apps

Android, iOS a Web HTML5 aplikácie

Pre Vás a Vašich zákazníkov máme mobilné aplikácie pre Android a iOS. Samozrejmosťou je aj Webová HTML5 aplikácia, ktorá funguje v akomkoľvek webovom prehliadači. Takto je prakticky možno použiť GetPosition kdekoľvek a kedykoľvek. Tieto aplikácie sú tu pre Vás ZADARMO a vyvíjané podľa požiadaviek trhu, čiže podľa Vašich požiadaviek a potrieb Vašich zákazníkov.

Vyberte si z ponuky Partnerských programov

Našu ponuku sme prispôsobili skutočne pre každého. Začať môžete s programom START. Je skutočne ZADARMO a pripravený na okamžité použitie. Ak by ste si radi aplikácie označili vlastným logom, pridali údaje o Vašej firme alebo chceli webovú aplikáciu na vlastnej doméne, je tu pre Vás Partnerský program Moje LOGO. Ako rastie Váš biznis, tak rastú aj nároky na našu aplikáciu. Sme pripravení okamžite reagovať aj na individuálne požiadavky Vášho trhu. Dokonca máte možnosť umiestniť pre Vás prispôsobené aplikácie v Google Play a AppStore obchodných portáloch pod vlastným účtom vývojára. Pozrite si kompletnú ponuku Partnerských programov a neváhajte nás kontaktovať.

Zarábajte spolu s nami už teraz

Stiahnutie aplikácie a nasadenie do prevádzky je skutočne ZADARMO. Podľa Vašich nárokov na aplikáciu a podmienok Vášho trhu si vyberiete Partnerský program, ktorý Vám bude vyhovovať. Platíte len za skutočných zákazníkov. Partnerské programy sme navrhli tak, aby pokryli potreby aj tých najnáročnejších. Provízie z predaja platených služieb Vaším zákazníkom sú až 30-40%. Získate tiež prístup do vlastného Partnerského konta, kde získate možnosť prehľadne spravovať a kontrolovať údaje o svojich zákazníkoch, výšku ich platieb a Vašich provízii alebo aktivovať platené služby. Konečné ceny pre Vašich zákazníkov a Váš zisk si môžete nastaviť aj podľa Vašich potrieb, presne na mieru Vašim trhovým podmienkam. Spoločne najlepší!

Hlavné funkcie

x-default

Okamžitá úspora nákladov

Bez ohľadu na, či niekto vlastní jedno auto alebo desiatky, každého zaujíma, kde sú alebo kde boli a taktiež či sú využívane správne a efektívne. Každý určite privíta efektívne riešenie ako náklady skutočne znižovať. Zavedením GPS monitoringu GetPosition, zamestnanci vo firmách jazdia šetrnejšie a hlavne iba na miesta, ktoré skutočne vyplývajú z ich pracovnej činnosti. Elektronická kniha jázd je preto výborným príkladom, ako túto úsporu docieliť ihneď. S GetPosition poskytne prehľad o každej jazde a všetkých nákladoch, ktoré sú spojené s prevádzkou áut.

Position on the map

Sledovanie vozidiel, osôb a dokonca aj zvierat

GPS zariadenie je možné inštalovať do osobných aj nákladných vozidiel. Pre bezpečie dieťaťa alebo psíka stačí GPS zariadenie uložiť do aktovky alebo pripevniť na obojok psíka. Takto GPS zariadenie a aplikácie GetPosition poskytnú okamžitý prehľad o tom, kde sa vozidlo nachádza, či je v pohybe, kam smeruje a podobne. Na získanie dohľadu nad autom, kolegami alebo informácie, či sú blízki v bezpečí, nie je potrebné stále sledovať ich polohu a pohyb. Pre získanie okamžitého prehľadu, stačí nastaviť upozornenia podľa Vašich potrieb. GetPosition Vás upozorní, ak sa niečo neobvyklé udeje.

key_features_secure_the_car

Prevencia proti krádeži a strate

Prehľad o tom, kde sa vozidlá a iné sledované objekty nachádzajú, výrazne zvyšuje šancu vypátrať ich v prípade ich odcudzenia. Upozornenia (notifikácie) poskytnú okamžité informácie, ak sa auto pohne bez súhlasu majiteľa, prípadne ak je auto odtiahnuté či už zlodejmi alebo políciou. Taktiež ak sa auto nachádza mimo vymedzenú oblasť, jazdí nad povolený rýchlostný limit, pri neoprávnenej manipulácii s GPS zariadením alebo rušení GSM alebo GPS signálu. Údaje samozrejme pomôžu polícii pri dolapení zlodeja. Využitie tejto služby je výborným pomocníkom aj v prípade zablúdenia a straty Vášho dieťaťa alebo strateného a zatúlaného psíka.

GPS devices

Kompatibilita s rôznymi GPS zariadeniami

Jednou z dôležitých výhod nášho riešenia je aj podpora širokého spektra výrobcov GPS zariadení na súčasnom trhu. Myslíme aj na tých, ktorí by potrebovali naše riešenie GetPosition aj pre iné, ako v súčasnosti podporované GPS zariadenia. Snažíme sa stále rozširovať portfólio podporovaných GPS zariadení podľa požiadaviek trhu. Našou výhodou je, že robíme veci „spolu“. Je jednoduchšie implementovať podporu nového GPS zariadenia do systému, ak ho predáva a montuje viacej našich partnerov a používa viac konečných zákazníkov. Taktiež je efektívnejšie vytvoriť novú funkcionalitu systému, ak je určená väčšiemu množstvu zákazníkov. Preto zadarmo prispôsobíme náš server GetPosition aj pre iné typy GPS zariadení. Je preto naozaj jednoduché začať našu aplikáciu využívať prakticky okamžite a za akýchkoľvek technických podmienok a nárokov.

Coban Logo BW

queclink_logo-Grey

Meitrack BW

Xexun Logo grey

Blueberry Grey

Výhody spolupráce

Spolupráca s GetPosition Vám prinesie vyšší profit.

Z každej platby Vášho zákazníka za platenú službu GetPosition, získate províziu. Tieto provízie sa pohybujú od 30% – 40%. Takto si môžete zvýšiť Váš príjem, keďže zarábate aj po tom, čo ste predali GPS zariadenie. Prijmi z provízii za služby GetPosition Vám môžu zdvojnásobiť Váš profit už po jednom roku. Toto obdobie môže byť samozrejme kratšie, keďže zároveň sa predpokladá, že ponuka GPS zariadení spolu s aplikáciami GetPosition Vám prinesie aj viac zákazníkov (viď nasledujúci príklad)

Prečo predávať GPS zariadenia spolu so službami GetPosition?

Aplikácie GetPosition ponúkajú základné služby (okamžitá poloha) ZADARMO. Zároveň každý nový zákazník má všetky služby ZADARMO na 30 dní. Potom sa vie rozhodnúť, či platené služby ako Kniha jázd alebo Upozornenia si predplatí. V každom prípade Vám to ale prinesie zvýšenie predaja GPS zariadení, keďže zákazník dostáva s Vašim GPS zariadením aj niečo navyše. S Partnerským programom Moje LOGO zároveň môžete zvyšovať povedomie Vašej značky na Vašom trhu.

Partnerské programy

Štart

0
 • Zadarmo! Žiadne vstupné náklady
 • Pripravené pre okamžité použitie
 • Android, iOS a Webová HTML5 aplikácie
 • Služby zadarmo a platené PRO služby pre Vašich zákazníkov
 • Provízie 30% – 40% z platených PRO služieb pre Vás
 • Možnosť nákupu PRO služieb cez Partnerskú konzolu
 • Partnerská konzola pre správu GPS zariadení a Vašich zákazníkov

Moje LOGO

*650
 • Jednoduché prispôsobenie pre Vašu Značku
 • Vaše LOGO, návod a popis v Android a iOS aplikáciách
 • Webová HTML5 aplikácia na Vašej doméne, s Vašim LOGOM
 • Služby zadarmo a platené PRO služby pre Vašich zákazníkov
 • Provízie 30% – 40% z platených PRO služieb pre Vás
 • Možnosť nákupu PRO služieb cez Partnerskú konzolu
 • Partnerská konzola pre správu GPS zariadení a Vašich zákazníkov

Moje LOGO PRO

*1250
 • Jednoduché prispôsobenie pre Vašu Značku
 • Vaše LOGO, návod a popis v Android a iOS aplikáciách
 • Webová HTML5 aplikácia na Vašej doméne, s Vašim LOGOM
 • Vaše vlastné e-mailové šablóny
 • Služby zadarmo a platené PRO služby pre Vašich zákazníkov
 • Vlastný cenník pre koncových zákazníkov
 • Platby zákazníkov priamo na Váš PayPal účet
 • Možnosť nákupu PRO služieb cez Partnerskú konzolu
 • Partnerská konzola pre správu GPS zariadení a Vašich zákazníkov

*cena je platná pre Partnerov s viac ako 100 zákazníkmi s PRO službami. Inak je potrebný depozit.

Podporované GPS zariadenia / Starter Kit

Pozrite si náš zoznam podporovaných zariadení. Jeho zoznam stále rozširujeme. Ak sa v ňom nenachádza Vami predávaný GPS lokalizátor, dajte nám o tom vedieť. Implementácia GPRS protokolu Vášho zariadenia je ZADARMO!

Alebo využite našu špeciálnu ponuku pre nových Partnerov. Ponúkame im náš „Starter Kit“ za 49,9€ bez DPH, ktorý obsahuje GPS lokalizátor + SIM karta a GetPosition PRO služby na 3 mesiace v cene. Stačí sa zaregistrovať a po schválení registrácie Vám zašleme špeciálny zľavový kupón pre nákup GPS zariadenia na našom partnerskom webe www.GPS-Tracker.club

Potrebujete viac informácií?

Viac o spolupráci s GetPosition sa môžete dočítať na našom blogu pre Partnerov.

Registrácia / Kontakt

Ak ste sa rozhodli s nami spolupracovať, zaregistrujete sa tu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať,


Firma

*e-mail

*Kontaktná osoba

www

*Mesto

*Hlavné zaneranie pre GPS monitoring

Vaša správa