GetPosition – GPS monitoring šetrí Vašej firme náklady. Pozrite sa ako.

Starostlivosť o vozový park je z pohľadu financií náročná. Prevádzkové náklady sa často (a zbytočne) navyšujú kvôli zle naplánovanej logistike, ale aj nesprávnym návykom vodičov. Firma však najviac dopláca na nedbanlivosť a zámerné obohacovanie sa niektorých zamestnancov. Ako je možné zabrániť plytvaniu firemnými prostriedkami? GPS monitoring je to správne riešenie.

Aktuálna poloha

Ak máte viacero firemných vozidiel, je dobré vedieť, kde sa aktuálne nachádzajú. GPS monitoring poskytuje detailný prehľad o každom vozidle. Jeho presné vyznačenie na mape, Vám umožní kedykoľvek preveriť, či sa konkrétny vodič nachádza na požadovanom mieste.

GPS monitoring

Vďaka tomu zistíte, ktorý zamestnanec je spoľahlivý – je tam, kde má byť a prípadne aj to, či dorazil vo vopred stanovenom čase. Dodržiavanie časového harmonogramu je často krát kľúčové; nielen pri doručovateľských a donáškových službách.

Optimálne využívanie pracovného času totiž určuje, koľko zarobíte.

Kniha jázd odhalí nezrovnalosti v trasách a spotrebe

Kniha jázd v rámci GetPosition zaznamenáva presné trasy každého sledovaného vozidla. To znamená, odkiaľ a kedy sa vozidlo pohlo, následne celú absolvovanú trasu, až po cieľový bod s časom, kedy automobil prišiel na dané miesto. 24 hodín, každý deň.

Kniha jázd

Prehľad o každej jazde a počte prejdených kilometrov dokáže firme odhaliť (ne)dodržiavanie trás či používanie firemného vozidla na nedovolené súkromné účely.

Takéto správanie sa zo strany zamestnancov stojí firmy tisíce EUR ročne, pričom nezodpovedným zamestnancom mnohokrát nič nehrozí, lebo vedenie o ich konaní často nevie. Hlavne, ak má firma väčší vozový park, tak sa niekoľko km navyše, jednoducho „stratí“.

S GetPosition sa Vám už viac nestratí z dohľadu ani jeden kilometer; teda ani jeden liter benzínu alebo nafty.

Navyše, inštalovaním GPS zariadení do vozidiel, sa automaticky zlepšuje disciplína vodičov. Akonáhle sú si vedomí, že je vozidlo sledované, precíznejšie dbajú o dodržiavanie stanovených trás. Tým dochádza k úspore prejdených km a efektívnejšej spotrebe pohonných hmôt.

Notifikácie 24/7 – vozový  park pod kontrolou.

GetPosition ponúka rozšírenie v podobe notifikácií. Pre zabezpečenie ešte väčšieho prehľadu je možné nastaviť upozornenia individuálne, pre každé vozidlo zvlášť. Vďaka notifikáciám sa ihneď dozviete, kedy (a či vôbec) dorazilo vozidlo do cieľovej oblasti. Notifikácia vás zároveň upozorní na to, ak sa automobil pohne alebo naopak, ak stojí príliš dlho na jednom mieste.

PUSH Notifikácie

Viac o možnostiach nastavenia notifikácií sa dozviete už čoskoro.

Okrem priebežnej kontroly fungovania logistiky, budete okamžite informovaný, keď dôjde k neočakávanému pohybu vozidla – tým možno rýchlo odhaliť krádež a vypátrať svoje vozidlo.

Bez ohľadu na to, či máte vo firme jeden automobil, alebo vozový park so stovkami áut, GPS monitoring Vám prinesie lepší prehľad o realizovaných trasách každého z nich.

Výsledkom je tak každodenné efektívnejšie využívanie firemných vozidiel a preukázateľne znižovanie spotreby. Pre reálne zníženie nákladov na prevádzku vozového parku.

Vyskúšajte si aj vy aplikáciu GetPosition s knihou jázd a notifikáciami na mesiac zadarmo!