Kľúčovou výhodou aplikácie GetPosition je, že svojim užívateľom poskytuje prehľad, čo sa aktuálne (ne)deje. Byť informovaný je totiž v dnešnej rýchlej dobe mimoriadne dôležité – vďaka správnym informáciám dokážete výrazne ušetriť prevádzkové náklady a nestratiť prehľad o firemných vozidlách. Kdekoľvek sa nachádzate.

GetPosition vo vrecku

mobily_iphone_samsung_gps_tracker_get_position_applicationPre čo najväčšiu dostupnosť a možnosť variabilného použitia je aplikácia podporovaná platformami Android aj iOS. GetPosition tak máte vždy pri sebe; stačí prístup ku mobilnému internetu alebo wifi sieti.

Aj vďaka tomu, že sa mobilný internet stáva bežnou súčasťou smartfónov či tabletov, je  možné aplikáciu využívať bez časového alebo priestorového obmedzenia.

GetPosition navyše ponúka aj rozhranie, ktoré je dostupné cez internetový prehliadač. Možností, ako si pozrieť knihu jázd, sledovať jazdy alebo byť upozornený na nečakané udalosti, je viacero.

multiscreen_decor.png

Najlepšia aplikácia je taká, o ktorej neviete

Veľkým prínosom GetPosition je to, že sa o aplikáciu nemusíte starať. To znamená, že sa ona stará o všetko dôležité za vás. A vy máte čas sa venovať svojmu biznisu.

Nie je potrebné, aby ste neustále sledovali pohyb vozidiel. Pokiaľ sa „nič nedeje“, ide o dobré znamenie, pretože to znamená, že je všetko v poriadku. Postačí iba letmá kontrola trás a počtu prejdených kilometrov v knihe jázd (napríklad na konci mesiaca, prípadne na konci kvartálu).

PUSH Notifikácie

Ak sa ale „niečo deje“, správnym nastavením aplikácie sa to rýchlo dozviete. Nemusíte pritom kontrolovať aplikáciu priebežne, každú chvíľu – GetPosition vás sama upozorní na neštandardné udalosti.

Veľkou výhodou GetPosition sú notifikácie. Vďaka nim nepotrebujete venovať množstvo času a energie na to, aby ste mali prehľad o svojom vozovom parku.

Vyskúšajte všetky výhody GetPosition s knihou jázd a notifikáciami na mesiac zadarmo!

Základné funkcie ako aktuálna poloha na mape  je vždy zadarmo!